איך מובילים מקרר

 
שהובלת מקרר לא תלחיץ אתכם, אם מבצעים אותה בשלבים הנכונים ובאיטיות ובזהירות היא תהיה פשוטה מאוד. כיצד היא יכולה להתבצע ומי יכול לעזור לכם במשימה? הנה כל הפרטים החשובים.

 

הדרך הנכונה להוביל מקרר

 
הדרך הנכונה והבטוחה ביותר היא להוביל מקרר היא עם חברת הובלות. לחברת הובלות יש את כל הכלים ואת הידע לעזור לכם, יחד עם ניסיון של שנים. במידה ותחליטו לא להיעזר בחברת הובלות, כדאי שתכירו את כל שלבי ההובלה בכדי להימנע מתקלות. הדבר הראשון שצריך לזכור הוא שעל המקרר להיות מאונך ככל הניתן. כמובן שיהיה קשה מאוד להעביר אותו כשהוא מאונך בכל רגע נתון אך זהו העיקרון המנחה. אחרי שהגיע ליעדו יש להמתין שעתיים לפני חיבורו לחשמל.
 
הובלת מקרר
 

מובילים מקרר בהובלה קטנה

 
למה המקרר צריך לעמוד לפחות שעתיים לפני שמחברים אותו לחשמל? המקרר מצליח לקרר את מה שנמצא בתוכו בזכות הגז. הגז, ממש כמו במזגן, מאפשר מעבר טמפ' כך שהוא יהיה קר והחום ייצא מבפנים. לכן אחרי ההעברה שלו עליו צריך לעמוד כדי שהמצב שלו יחזור לקדמותו, אם תפעילו אותו קודם לכן, המדחס שלו יפעל ללא גז וזה יכול לגרום להרס המקרר. חברות הובלות בימינו מציעות גם הובלות קטנות שיכולות להיות משתלמות במיוחד כך שאין סיבה לנסות לחסוך. מה גם שהובלה עצמאית תהיה קשה יותר ואף מסוכנת, ועלולה לפגוע בו.
 

רצוי להיעזר בהובלות מנוף

 
הובלת מקרר יכולה להתבצע עם המעלית של הבניין או בסבלות במדרגות אך כמובן שאם מדובר בבניין קומות, האופציה הכי טובה תהיה עם הובלות מנוף. מנוף הרמה יכול להרים את המקרר בקלות, כך שכל מה שצריך לעשות זה להעלות אותו על במת ההרמה, לקבע אותו ולהרים.

 

צוות הובלות אוראל ישמח לעמוד לשירותכם!