אריזת דירה בצורה חכמה

 
עומדים לעבור דירה ? בשעה טובה ! מספר טיפים קטנים יכולים לעזור להקל עליכם את מלאכת האריזה, להקל על חברת ההובלות, ובסופו של דבר, גם לחסוך לכם לא מעט זמן בשלב הפריקה מחדש.
 
לשירותי הובלות מתקדמים בדרך שלכם, התקשרו עכשיו!

אריזת דירה - טיפים חשובים

 

חומרי אריזה איכותיים

נכון, מעבר דירה לא אמור לקחת זמן רב מדי ובכל זאת, חשוב להגן על תכולת הדירה באופן אשר יגן עליה היטב מפני טלטלות הדרך. כמו כן, יש לקחת בחשבון שלא כל מעבר מתרחש ב"זבנג וגמרנו" ולעתים ארגזים נשארים סגורים וערומים זה על זה, גם זמן רב לאחר השלמת ההעברה. לפיכך, השקעה בחומרי אריזה איכותיים היא תמיד התחלה טובה. לשם כך, כדאי לדאוג להתחיל לאסוף את החומרים הדרושים מספיק זמן מראש, או לרכוש אותם מחברת ההובלה.

סימון ברור של הארגזים

מובן שכאשר אורזים, זוכרים מה שמנו בכל ארגז וארגז. אולם עד שהארגזים יגיעו ליעדם, סביר להניח שנשכח. כמו כן, סימון נכון וברור של הארגזים יכול להקל על המובילים ולאפשר להם לתכנן ולבצע היטב את ההובלה בצורה מסודרת. באופן זה, כל ארגז יוכל לצאת הישר מן החדר הנכון ואל החדר הנכון בבית החדש. כמו כן, אם כמה מן החפצים עוברים לאחסון זמני, או שלא יפורקו מיד עם תום ההעברה, סימון נכון יאפשר לכם לדעת מה נמצא בתוך כל ארגז ואף לדעת מה מותר להניח על מה.
 
 
אריזת דירה בצורה חכמה
 
 

אריזה נפרדת של פריטים רגישים, יקרי ערך ושבירים

בזמן אריזת דירה למעבר, יש פריטים שבמקום לנסות לארוז אותם בבטחה, עדיף פשוט לדאוג להם לאריזה נפרדת ואף להעביר אותם באופן אישי. כך למשל, כלים שבירים ומוצרי חשמל רגישים, עדיף לצפות בניילון "פצפצים", להעמידם בנפרד ולהעבירם הרחק ממטענים שעלולים לסכן את שלמותם. כמו כן, אריזה שקופה, כמו במקרה של אריזה בניילון מאפשר לזהות את קווי המתאר של הפריט העטוף ולדעת להיזהר עליו.


אריזת תרופות ומוצרי היגיינה

ימי המעבר מאתגרים למדי, גם בלי שמרגישים לא בנוח. לכן, מומלץ להפריד מן המטען להעברה פריטים כגון תרופות כרוניות ואקוטיות, כלי רחצה, חיתולים וכיו"ב. כך תימנעו מסיטואציות לא נעימות ותוכלו להתחיל את דרככם בבית החדש בצורה יותר נעימה וחלקה.

אריזת ספרים, כתבי עת וקלסרים

כאשר מעבירים דירה, ישנה נטייה לאנשים לנסות ולדחוס כמה שיותר דברים בכל ארגז. אולי הדבר נעשה בניסיון לחסוך בעלויות ההובלה ואולי סתם משום שלא חושבים על הדברים עד הסוף. ככל שהדבר נוגע לספרים ומוצרים דומים, בשל משקלם הרב, מומלץ לארוז אותם דווקא בארגזים קטנים יחסית ורבים, כדי להקל על המובילים את מלאכת ההובלה ועליכם את מלאכת הפירוק לאחר השלמתה.


אריזת צעצועים ומשחקים

אריזת דירה חכמה לוקחת בחשבון את כל השיקולים, לרבות ילדים קטנים, בעלי סף סבלנות ושעמום נמוכים. לכן, בזמן האריזה, מומלץ להשאיר בצד מספר צעצועים החביבים על הילדים וכאלה שיעסיקו אותם בשקט בזמן שאתם תהיו עסוקים עם הלוגיסטיקה שסביב ההעברה. כמו כן, היכולת להיצמד למשהו מוכר מן הבית הישן יכול לסייע לילדים קטנים להתגבר על ההלם שבמעבר לסביבה החדשה.
 
לטיפים נוספים על אריזת דירה בצורה חכמה ועל העברת דירה ללא כאבי ראש מיותרים,
צוות הובלות אוראל ישמח לעמוד לשירותכם!