הובלה עם מנוף

 
הובלות עם מנוף יהיו המפתח להובלה בטוחה ומהירה. אין ספק כי אנו בהובלות אוראל נהיה שם תמיד בשבילכם כדי שההובלה שלכם תהיה מושלמת מכל הבחינות, אך המנוף הוא הדובדבן שבקצפת. למה הוא כל כך חשוב ולמי הוא יכול לשמש? זה הזמן להכיר את הכלי ששינה את פני ההובלות המודרניות.

הובלות אוראל – מובילים עבורכם, בדרך שלכם!
צרו קשר להצעת מחיר או התקשרו.
הובלות עם מנוף

כולם צריכים להשתמש במנוף

שימוש במנוף להובלות דירה והובלות למשרדים כבר לפני כמה שנים הפך להיות עניין מרכזי שמופיע בכל הובלה אך חשוב לזכור שהמנוף יהיה שימושי אפילו במקומות בהם אפשר להסתדר בלעדיו. למעשה, הובלה עם מנוף נתפסת כהכרחית בעיקר כשמדובר בקומה גבוהה במיוחד אך האמת היא שהוא יהיה שימושי אפילו לקומה הראשונה או השנייה. למה לסחוב ציוד שלם אם אפשר פשוט להעלות אותו על רמפה שתיקח אותו עד לסלון? זוהי גדולתו של המנוף, הוא חוסך זמן ונזק.

הובלה עם מנוף למהירות ויעילות

  • הובלות עם מנוף הופכות את ההובלה להרבה יותר פשוטה ממה שנדמה לכם. כל מה שצריך לעשות זה להעמיס את הציוד על במת ההרמה, אפילו את הארגזים השונים ולא רק את הרהיטים הכבדים והגדולים שלא יכולים להתפרק, ולהעלות אותם עד לדירה. זמן רב נחסך וההובלה מתקצרת באופן משמעותי, כאשר אפילו הובלה לדירה גבוהה במיוחד תיקח כמה דקות ספורות.
  • הובלה עם מנוף הרבה יותר בטוחה. במקום להסתכן בנפילה במדרגות ובמקום לדאוג מדפיקת הרהיטים במעקות בגרמי המדרגות, אפשר להיות רגועים כי מנוף חזק ויציב שעבר מספר בדיקות תקינות ומופעל על ידי מפעיל מקצועי, ינווט את הרהיטים ישירות אל הדירה שלכם בלי שריטה ובלי חבלה.

תנו למנוף להעלות לכם את הציוד

אין ספק שהובלה עם מנוף היא הדבר החם הבא בעולם ההובלות. יותר ויותר חברות משתמשות בשירותי מנוף כדי לייעל את ההובלה ולהפוך אותה לבטוחה יותר אך חשוב מאוד שתבחרו בחברה עם ניסיון שיודעת מה היא עושה.
אנו בהובלות אוראל כאן לשירותכם כדי לספק לכם את המעבר הכי טוב שיש, כאשר מלבד שירותי מנוף תמצאו אצלנו שירותי פירוק והרכבה, שירותי אריזה וכל מה שצריך להובלה מושלמת!

צוות הובלות אוראל ישמח לעמוד לשירותכם!
חייגו עכשיו וקבלו 10% הנחה