הובלות בזכרון יעקב

 
אם נדמה לכם שכל הובלת דירה תהיה רוויה בדפיקות לב מואצות וזיעה שניגרת מגופכם, הגיע הזמן להוריד את הלחץ ולעבוד עם חברת הובלות שתרגיע אתכם ותספק הובלה בטוחה. אנו בהובלות אוראל אלופים בהובלות, וגם הובלות בזכרון יעקב לא יעצרו אותנו משמירה על בטיחות בכל אחד מהחלקים שלה.

 

הובלה בטוחה להתחלה חדשה

 
תקופת מעבר דירה היא תקופה שמסמנת התחלה חדשה. צריך להתרגל לבית חדש, חדרים חדשים, שכנים חדשים ולמעשה אורח חיים חדש לחלוטין. התקווה הכי גדולה של כל משפחה שעוברת עם תכולת הדירה הישנה שלה היא שלא תצטרכו להתרגל לרהיטים חדשים אחרי שאלו יישברו במהלך ההובלה. הובלה בטוחה היא ההובלה שכל אחד מחפש ואנו בהובלות אוראל מגשימים את החזון למציאות. כיצד? יש כמה אלמנטים שיכולים לשפר הובלות בזכרון יעקב, חיפה וכל עיר אחרת בצפון בכמה רמות.

מהי הובלה בטוחה של הובלות אוראל?

 
  • אנו בהובלות אוראל מבינים כי יש דירות גבוהות מאוד בימינו שהובלות בגרסה הקלאסית, עם סבלים, כבר לא יהיו אקטואליות. זו הסיבה מדוע בכל הובלה והובלה אנו מציעים שירותי מנוף מתקדמים. לא רק שהמנוף יספק הובלה יותר מהירה הוא יעלה את הבטיחות באופן משמעותי וכל מה שנשאר לכם זה להסתכל על הציוד שלכם מגיע היישר לדירה בלי פגע.
  • כדי לשמור על הרהיטים והפריטים שלכם שלמים, הם צריכים להיארז היטב. גם פריטים שנכנסים לארגזי קרטון וגם חלקי רהיטי, רהיטים שלמים או פריטים שלא יכולים להיכנס לארגזים, צריכים להיעטף בצורה נכונה כדי למנוע כל סיכוי לחבלה בהם. כך אנו בהובלות אוראל שומרים על הציוד שלכם בדרך ליעד החדש!

שומרים על הציוד כאילו היה שלנו

 
אנו בהובלות אוראל מספקים כבר מעל ל-20 שנים את השירות הכי בטוח ואמין שיש. אצלנו כל פרטי ההובלה וכל התנאים תמיד מעוגנים בחוזה כך שהלקוח יכול להרגיש בטוח, כאשר כל האמצעים כשרים בדרך להובלה בטוחה ולא משנה לאן מובילים או מה מובילים. אריזה נכונה, אכפתיות לאורך כל הדרך, כלי רכב חדשים וכמובן שימוש במנוף, יעלו את בטיחות ההובלה בכמה רמות למעלה!