הובלות בקריות

 
חברת הובלות אוראל מחיפה מתמחה במתן שירותי הובלה איכותיים עבור לקוחות מן המגזר הפרטי, העסקי והמוסדי, בכל אזור הצפון, חיפה והקריות. עם למעלה מ-20 שנה של שירותי הובלות בקריות, לחברה מומחיות גבוהה ביותר באזור – מומחיות אותה היא תורמת על מנת להעניק ללקוחותיה שירות מקיף ואיכותי, תוך הקפדה על אמינות, עמידה בלוחות זמנים ומחירים הוגנים.
 

הובלות אוראל לשירותכם בכל הארץ

 
הניסיון הרב של הובלות אוראל במאות ובאלפי עבודות הובלה מוצלחות בקריות, לימד אותה כיצד להעניק ללקוחותיה מענה מקיף לכל צורכיהם בתחום ההובלה וגם כיום היא מוסיפה ללמוד ולהתפתח כדי לחזות את צורכיהם של לקוחות המחר ולהיות מוכנים עבורם כבר כיום. כל זאת, כדי שיוכלו ליהנות מהעברה בראש שקט, באמת.
צוות החברה מונה אנשי מקצוע ותיקים ומיומנים, אשר ערוכים לעמוד לשירותכם ולדאוג לכול בשיא היעילות והמסירות. לבקשתכם, יוכל הצוות להגיע עד אליכם במועד שייקבע לפי נוחותכם ולבצע את כל עבודות האריזה, תוך מתן תשומת לב לכל הפרטים הקטנים אשר מבטיחים את הצלחת ההובלה ועושים את ההבדל ביום ההעברה עצמו.

התקשרו עוד היום לכל שאלה ובקשה!
 
הובלות בקריות
 

הובלות בקריות - כל הסוגים

 
זכות הצוות האיכותי והציוד המתקדם שעומד לרשות החברה, יכולה הובלות אוראל לתת מענה להובלות בכל סדר גודל, תוך התאמת השירות לצורכיכם, הלקוחות! לנוחותכם, ניתן לבצע הובלות בקריות, גם של פריטים בודדים. לרשותנו רכבים אשר נוסעים בקביעות על ציר הובלה מן הצפון למרכז ובחזרה, וכך לא תצטרכו לשלם על הובלה שלמה, כשכל רצונכם הוא להוביל פריטים בודדים.
מצד שני, יכולה החברה לבצע באותה רמה של מומחיות גם הובלות רחבות היקף, כגון הובלת משרדים, הובלת עסקים וכיו"ב. כל לקוחותינו מקבלים יחס מעולה, אמין ומקצועי, משום שאנו מאמינים שכל עבודה וכל לקוח ראויים ליחס הטוב ביותר, כפי שאנו עצמנו היינו רוצים לקבל.

כשהבית נקי, אפשר להוביל עם ראש נקי!

מפנים את הדירה או המשרד וצריכים להשאירם נקיים וצבועים? אין בעיה! מעוניינים שהדירה או המשרד יחכו לכם נקיים ומצוחצחים? אין בעיה! הצוות של הובלות אוראל עומד מאחוריכם וישמח לבצע עבורכם גם עבודות ניקיון וצביעה. כך, כל מה שתצטרכו לעשות, הוא להתרגל לדירה או למשרד החדש!

נשמח לעמוד לשירותכם בכל מקום – 24 שעות ביממה!
לקבלת הצעת מחיר תחרותית או לכל שאלה, נשמח לעמוד לשירותכם ולהזמין גם אתכם להצטרף למעגל לקוחותינו המרוצים!
התקשרו עוד היום וקבלו 10% הנחה!