הובלות בקרית אתא

 

גרים בקרית אתא ומבצעים מעבר דירה באזור? מתכננים לגור בקרית אתא? ודאי תזדקקו לשירותי הובלות באזור. בשביל זה הגעתם בדיוק למקום הנכון!

צוות הובלות אוראל עומד לשירותכם וישמח לבצע עבורכם את ההובלה - באחריות מלאה ובמחירים נוחים!

 

מעבר דירה בקרית אתא

 
קרית אתא היא אחת מהערים הוותיקות ביותר בישראל, ובאזור הקריות בפרט. זוהי עיר שהוקמה כבר בשנת 1925, ומאז התפתחה לאחת מהערים הגדולות והמפותחות ביותר בקריות. כיום תנופת הפיתוח מציפה את העיר ואת האזור והרבה אנשים מבצעים מעברי דירה בעיר. כמובן שכל מעבר דירה שכזה מצריך את שירותיה של חברת הובלות בקריות. בעיר קיימים בניינים ישנים אשר מצריכים שירותי הובלות מיוחדים שמסוגלים להתמודד עם המחסור במעלית, אך אנשים רבים עוברים לדירות חדשות בהן שירותי הובלות קלאסיים יספיקו.
 
לקבלת הצעת מחיר משתלמת במיוחד ולהזמנת הובלה חייגו עכשיו ונשמח לעמוד לשירותכם

צריכים שירותי הובלה? נשמח לעזור

 

חברת הובלות אוראל מבצעת הובלות בקרית אתא תוך הקפדה על כמה דברים חשובים:
  • שירות מקצועי

    אנו מעסיקים עובדי הובלות שיש להם ניסיון רב בכל סוגי ההובלות. אנו מעבירים ומובילים את כל סוגי הרהיטים, גם את הגדולים והכבדים ביותר, במקצועיות רבה ותוך שמירה מלאה עליהם. אנו מעניקים ייעוץ מקצועי בתחום ההובלות עבור כל אדם שצריך העברה של דירה שלמה או של חלק ממנה באזור הקריות וחיפה.
  • הקפדה על בטיחות

    בהובלות אוראל הבטיחות היא המנטרה שלנו. אנו מקפידים עליה הן בעת ההעברה של תכולת הדירה מהבניין ועד למשאית והן בעת הנהיגה. אנו דואגים לשלמות ולתקינות החפצים שלכם לא רק באמצעות הקפדה על בטיחות בעת ההעברה, אלא באמצעות חתימה על מסמכים שיבטיחו לכם שהכל יגיע בשלמות ובזמן.
  • הובלות מכל הסוגים

    לכם הלקוחות אנו מעניקים מגוון של אפשרויות הובלה. בין השירותים שלנו ניתן לקבל הובלות רגילות של תכולת דירה, הובלות קטנות, הובלות של פריטים בודדים ואפילו הובלות של פריטים מיוחדים כמו פסנתרים למשל. אנו מעניקים גם שירותי אחסון עבור אנשים שצריכים לאחסן את תכולת דירתם לקראת ההובלה.

 
הובלות בקרית אתא
 

איכות, שירות ומקצועיות

 
אנו לא מתפשרים על האיכות והמקצועיות של עבודתנו וגם לא על השירות שאנו מעניקים ללקוחותינו. אם אתם צריכים הובלות בקרית אתא, פנו אלינו ודעו שאתם והציוד שלכם נמצאים בידיים טובות.

חייגו עכשיו ונשמח לתת לכם הצעת מחיר בהתאמה אישית ו - 10% הנחה!