הובלות קטנות בקריות

 

זקוקים להובלות קטנות בקריות?
הגעתם למקום הנכון!

אם נראה לכם שכדי להוביל פריט בודד אחד עליכם לקבל תעריף מוגדל, אתם יכולים להיות רגועים כי הובלות קטנות נועדו בדיוק למצבים אלו. מטרתן של ההובלות הקטנות היא לעזור לכם להעביר את החפצים והרהיטים שלכם בצורה מהירה ובטוחה, ואנו בהובלות אוראל תמיד כאן לשירותכם. הובלות קטנות בקריות היא משימה לצוות המנצח שלנו!

 

קניתם רהיט חדש? זה הזמן להובלה בטוחה

 
הובלות קטנת בקריות עשויות לסייע לכם במגוון מצבים. הן מאפשרות לכם לשכוח מההובלה העצמאית והמסוכנת ולהוביל את הפריטים שלכם בבטחה ממש כמו כל הובלה גדולה אחרת, בשיא מקצועיות ועם כל השירותים הנלווים. הובלות קטנות ישמשו אתכם בסיטואציות שונות, החל מהובלה של רהיט חדש שקניתם, בין אם מחנות רהיטים יד ראשונה או בן אם בפייסבוק או בלוח מוצרים יד שנייה, כאשר ניתן גם להוביל ארגזים עם ציוד קטן יותר, כלי מוסיקה וכו'.
 
לקבלת הצעת מחיר משתלמת במיוחד ולהזמנת הובלה חייגו עכשיו ונשמח לעמוד לשירותכם

כל השירותים בעסקת חבילה

 
  • הובלות קטנות בקריות מטעמנו בהובלות אוראל תמיד יוצעו עם כל השירותים הנלווים. אין שום סיבה שתצטרכו לארוז את הציוד שלכם בעצמכם כי הרי ידוע לכולם שחלק מהובלה מקצועית חייב להיות גם שלב האריזה. אריזה נכונה תשמור על הרהיטים והפריטים שלכם, ולכן אנו מציעים לכל לקוחותינו את שירותי האריזה שלנו.
  • מה עושים כאשר רהיט מסוים צריך לעבור פירוק בכדי לאפשר את העברתו? מה יקרה כאשר הרהיט יגיע אליכם הביתה, האם תצליחו להרכיב אותו לבד? אנו בהובלות אוראל לא סתם מתחייבים להיות שם לצדכם לאורך כל הדרך, אנו באמת מקיימים. איתנו הרהיטים והמוצרים שלכם יגיעו כמו שהם למקום החדש.
  • אין ספק שהובלה קטנה חייבת להיות כלולה באחריות מלאה. מובילים רבים מנסים לקנות את לב הלקוחות שלהם עם מחירים נמוכים מתמיד להובלות קטנות, תוך ניצול מצבם כאשר לרוב מדובר בזוגות צעירים או סטודנטים, וכך למעשה מחסירים פרטים, כאשר החשוב בהם היא האחריות. אנו מדגישים מראש שכל הובלה כוללת אחריות!
 
הובלות בקרית מוצקין
 

למי ההובלה מיועדת ומה ניתן להוביל?

 
בהובלות הקטנות שאנו מבצעים ניתן להוביל כל מה שתרצו לכל מקום. תוכלו להעביר כלי מוסיקה כמו פסנתר או גיטרה, תוכלו להעביר רהיט חדש או ישן, תוכל ולהוביל ארגזים, מחשב, אופניים ועוד. ניתן להוביל גם פריט אחד בודד אך גם מספר פריטים שלא יכולים למלא משאית שלמה כיאה להובלות דירה רגילות. והתעריף? אצלנו תקבלו את המחירים הכי טובים שיש, בהתחייבות!
 
חייגו עכשיו ונשמח לתת לכם הצעת מחיר בהתאמה אישית!