הובלת רהיטים וציוד כבד

 
כאשר מתמודדים עם הובלת רהיטים וציוד כבד אין מנוס מנקיטת זהירות יתרה וחשיבה מושכלת. זוהי הסיבה שיש לבחור את נותן השירות בכובד ראש תוך דגש רב על מקצועיות, שירותיות ברמה הגבוהה ביותר וניסיון עשיר. הקפדה על תנאים אלו תסייע לכם בהתקשרות עם חברות בעלות מוניטין בתחום, אשר יכולות בין היתר להעניק לכם שירותים נלווים, המהווים ערך מוסף להובלה ועל כך תמצאו הרחבה בהמשך.
חייגו עכשיו ונשמח לתת לכם הצעת מחיר אטרקטיבית
+ 10% הנחה בנוסף וכמובן הובלה בטוחה ואמינה
הובלת רהיטים וציוד כבד
 

הובלת רהיטים

 
הובלה של פריטי ריהוט שונים לעולם לא תהיה עניין של מה בכך. למעשה, ככל שמדובר ברהיטים גדולים, יקרים ובעלי חשיבות - רגשית או מעשית - כך תהא המלאכה יותר מורכבת. תהליך הובלת הרהיטים מחייב נקיטת כל אמצעי הזהירות אשר יבטיחו את הגעת הפריטים השונים ליעדם, במצבם המקורי. לשם כך, אנשי המקצוע מגנים על הרהיטים באמצעים שונים דוגמת ניילוני-בועות ("פצפצים"), בדים, אריזות קרטון וכו'. המקצועיות בתחום הובלת הרהיטים נמדדת גם ביכולתם של המובילים לפרק את הפריטים השונים במקרה הצורך ולהרכיבם מחדש בנקודת היעד, מבלי לגרום לנזק.

מבין הרהיטים המורכבים ביותר להובלה ניתן למצוא ארונות, מיטות, מזנונים, פינות אוכל ומערכות ישיבה. מובילים מקצועיים מכירים את כל הטריקים והדברים הקטנים שהופכים אריזה לחכמה במיוחד; שימוש בציפות וציפיות מיטה לצורך אריזת חפצים שבירים או נייר עיתון לאריזת כוסות. אך כפי שיגנו על כל הפריטים הקטנים ויקרי הערך, כך יעשו גם כאשר מדובר בהובלת רהיטים וציוד כבד.

הובלת ציוד כבד

 
בהובלת ציוד כבד יש לקחת בחשבון את סך כל המשקל הנדרש להובלה, תוך התאמה של הרכב לצורך העניין. יחד עם זאת, חשוב לציין כי ציוד כבד בהגדרתו אינו נמדד דווקא על פי משקלו, אלא בעיקר על פי מאפייני הגודל שלו. מבין האמצעים הנדרשים לביצוע הובלת רהיטים וציוד כבד ניתן למצוא את המנופים, אשר משמשים בין היתר להובלות מורכבות כגון: הובלת פסנתרים, ספות, מתקני ספא וג'קוזי ועוד. ציוד כבד אחר, כגון: טרקטורים וחומרי גלם, למשל, מהווה התמחות של חברות הובלה מתקדמות, שברשותן היתרים לעסוק בהובלת מטענים חריגים.
שירותים נלווים בהם ניתן להיעזר בהתמודדות עם תכולת דירה או משרד הינם שירותי השכרת מחסנים, סיוע במכירת תכולת דירה, אריזת דירות, פינוי עזבונות ועוד.

חברת הובלות אוראל תשמח לעמוד לשירותכם ולאפשר לכם מעבר קל ונעים
אז התקשרו עוד היום