כך תבחרו חברת הובלות

 
 
מה בסך הכול רציתם? למצוא חברת הובלות טובה ואמינה, שתבצע עבורכם את העברת הדירה או המשרד ביעילות ומבלי לעשוק אתכם יותר מדי? ובכלל, כמה חברות הובלה יכולות להיות?! ובכן, מסתבר שהרבה. אז כדי לסייע לכם בבחירת החברה המתאימה עבורכם, אנו שמחים להציע מספר טיפים.

בארץ יש הרבה מובילים. השאלה היא רק, מובילים לאן? למרות הפיתוי לבחור פשוט בחברת ההובלות הזולה ביותר, ישנם עוד כמה שיקולים שכדאי לקחת בחשבון. בחירה בחברה הלא נכונה עלולה לעלות לכם ביוקר, ולהשאיר אתכם קרחים מכאן ומכאן.
 
 
 
הובלות אוראל – מובילים עבורכם, בדרך שלכם!
צרו קשר להצעת מחיר או התקשרו.
 
חברת הובלות
 

טיפים חשובים לבחירת חברת הובלות

 

בדקו בקרב חבריכם אם יש להם חברת הובלות טובה עליה הם ממליצים

באופן אידיאלי, הדרך הכי טובה לבחור מובילים היא באמצעות חוות דעת מניסיון אישי של אנשים שאת דעתם אתם מעריכים. בדרך כלל, חברות מומלצות תישארנה מומלצות, ואילו חברות מהן כדאי להתרחק, תישארנה כאלו. חברת הובלות שמכבדת את עצמה בונה על מוניטין ועל המלצות כנות.

בחרו בחברת הובלות מסודרת שמרגישה לכם אמינה

הקשיבו לאינסטינקטים שלכם. נכון שזה נשמע דמיוני משהו, אבל בדרך כלל, אנו יודעים כשמישהו מרגיש לנו לא בסדר, גם אם אנו לא יודעים להניח את האצבע על הסיבה לכך. חברת ההובלה שתבחרו תלווה אתכם בכמה מן הרגעים המאתגרים ביותר, אינכם רוצים לעבור את החוויה עם ספק שירות שעליו אינכם סומכים. רק המתח שהדבר יגרום יקשה עליכם ועל החברה, גם אם בסופו של דבר שום דבר לא ישתבש.


אל תתפתו לעבוד "בשחור" עם חאפרים

נכון, יש בשוק גם הרבה מובילים "חאפרים" ישרים כמו סרגל, שיבצעו את העבודה במסירות ובמחיר מעולה. מצד שני, יש גם די והותר רמאים שרק מחכים להזדמנות לנצל לקוחות תמימים. כאשר אין חוזה עבודה ואין חשבונית, אין למעשה שום הוכחה שבאתם בהתקשרות עסקית ואם כמה מחפציכם יקרי הערך ייפגעו או ייעלמו פתאום, לא יהיה לכם אל מי לבוא בטענות מלבד אל עצמכם.

ודאו כי לחברת ההובלה יש פוליסת ביטוח מתאימה

חברות הובלות רבות טוענות שיש להן ביטוח מלא. אולם בדיקה מעט יותר מעמיקה מגלה כי למעשה, אין הביטוח מכסה את המטען המועבר, או שאינו מכסה אותו במידה הולמת. נכון, חברות הובלה מסודרות, שמשקיעות גם בביטוח תכולת המשאיות שלהן, נוטות להיות יקרות יותר, אולם זהו המחיר של ראש שקט.


אל תתפתו למילות הרגעה ודחייה, כגון "יהיה בסדר" "סמוך עליי" וכיו"ב

השכרת שירותיה של חברת הובלה הנה פעילות עסקית לכל דבר ועניין. בהתאם לכך, לא קובעים דבר בעל-פה. הקפידו לקבל הצעת מחיר מסודרת ומחייבת לביצוע ההובלה, עם כל הפרטים הדרושים: המחיר עליו הוחלט, מספר המשאיות וגודלן, מספר הסבלים, מספר הארגזים והרהיטים, תאריך ושעת ההגעה, שירותים מיוחדים שהוזמנו ואפילו הקומה של הדירה ממנה מוציאים את החפצים והדירה אליה מעבירים אותם. מובילים רבים אוהבים לעשות כסף טוב מהצד באמצעות התמרמרות על כך שהתנאים בשטח לא היו ידועים להם ונדרשה להם עבודה רבה משציפו בהתאם למה שדווח להם. חתימה על חוזה הזמנת עבודה מסודר יכול לצמצם משמעותית תופעה שכזאת, שעלולה לבוא לידי ביטוי בדרישת תשלומים נוספים בשווי מאות שקלים ואף למעלה מכך.
 
רוצים עוד טיפים לבחירת חברת הובלות אמינה?

צוות הובלות אוראל ישמח לעמוד לשירותכם!
חייגו עכשיו וקבלו 10% הנחה