כך תדעו איזה סוג הובלה אתם צריכים

 
אנשים רבים פונים אלינו בשאלה לגבי סוגי ההובלות השונים וכיצד יש לבחור את סוג ההובלות המתאים להם ביותר. במאמר הבא נסביר כיצד תוכלו לדעת מה הוא סוג ההובלות לו אתם זקוקים.
 

מעבר דירה בהילוך גבוה

 
בימים עברו אנשים הסתפקו במועט. דירה קטנה, רכב נוח וחברת הובלות פשוטה מן הסוג שכולם משתמשים בו – והיחיד שהיה קיים בשוק. כיום, כמו כל תחום, גם תחום ההובלות השתנה והתפתח. מרוב אפשרויות שונות לחברת הובלות וסוגי הובלות שונים, אנשים אינם רואים את הסוף. האם שמעתם אי פעם על חברות המציעות שירותי הובלת רהיטים באמצעות מנוף? ומה לגבי הובלות של מבנים ניידים? קיימים סוגים רבים של הובלות חדשניות ומהפכניות, אשר משפרות את החיים לכל מי שמחפש הובלת תכולת דירה אשר מותאמת לצרכיו. אנו מקווים כי המאמר הבא יצליח לעשות מעט סדר בארגזים שלכם.

התקשרו להובלות אוראל ותהנו מ 10% הנחה!
 
סוגי הובלות בחיפה ובקריות
 

סוגי ההובלות השונים ושימושיהם

 
 • הובלות לעסקים

  אלמנט השוני בין הובלות לעסקים והובלות פרטיות הוא אלמנט כיסוי הביטוח, כמו גם רמת החיסיון. הובלות לעסקים מבוצעות בחיסיון מלא, ללא מתן הפרטים אודות מעבר בית העסק ומיקומו העתידי לגורמים זרים.
 • הובלות פרטיות

  חברת הובלות המציעה הובלות פרטיות מיועדת לאנשים פרטיים אשר מעוניינים לעבור דירה. מדובר בהובלות קטנות, של תכולת דירה אחת או פחות מכך. זהו סוג ההובלות הזול ביותר. הובלות פרטיות יכולות להיות גם הובלות עם מנוף, הובלות בתוספת פינוי דירה והובלות של מבנים ניידים.
 • הובלות עם מנוף

  בין אם אתם מחובבי הפקות הענק ובין אם אתם בעלי רהיטים שלא ניתן להובילם אחרת, ייתכן כי הובלות עם מנוף נועדו עבורכם. כשמן כן הן – הובלות אלו כוללות מנוף, המיועד להרמת חפצים. הובלות אלו מתאימות ככלי להובלת רהיטים שאינם עוברים את פתח הדלת, הובלת רהיטים בין גורדי שחקים והובלת רהיטים בבנייני מגורים מחוסרי מעלית. הובלות אלו הינן מהירות ובטיחותיות יותר מאשר הובלות רגילות.
 • הובלות בתוספת פינוי דירה

  חברת הובלות יכולה גם להציע במסגרת שירותי ההובלה גם שירותי פינוי דירה ואריזת תכולתה. במקום לעמול בין הארגזים, תוכלו לשלם לחברת הובלות אשר תעשה זאת במקומכם.
 • הובלות מבנים ניידים

  קיימים מבנים ניידים ומבנים אשר ניתן לפרק את חלקיהם ולהובילם בנפרד. זוהי שיטת הובלה אפשרית שבזכותה ניתן לשמר את מבנה המגורים הישן. זוהי ההובלה המורכבת והיקרה ביותר, אך קיימים אנשים אשר זקוקים לשירות זה.
 

בחרו בסוג ההובלות שמתאים לצרכים שלכם

 
במידה ואתם בעלי עסק, בחרו בחברת הובלות אשר מציעה הובלות דיסקרטיות ומבוטחות לעסקים. במידה ואתם לקוחות פרטיים, אתם יכולים לשכור את שירותיה של חברה המבצעת הובלות קטנות, או הובלות ייחודיות שונות. זכרו כי מוטב להעביר חפצים כבדים ויקרי ערך באמצעות מנוף, כי ניתן לתת לאחרים לארוז עבורכם, וכי ניתן להעביר את הבית הנייד שלכם עמם.
 
חברת "הובלות אוראל" מבצעת את כל סוגי ההובלות ועומדת לשירותכם בכל עת !
התקשרו עוד היום להצעת מחיר משתלמת