מנוף הרמה - כיצד נקבע המחיר?

 
מנופי הרמה הם מהכלים הנחוצים ביותר שיש והם משתתפים בהובלות שונות. ביכולתם להוביל רהיטים וכן חומרים מסוימים בתעשייה. רשימת השימושים בהם ארוכה מאוד.

 
לשירותי הובלות מתקדמים בדרך שלכם, התקשרו עכשיו!

הובלות מנוף תמיד משתלמות יותר

 
מחירו של שירות מנוף הרמה יכול לנוע בין מאות שקלים ועד אלפי שקלים, כמובן שהכל תלוי בגודל ואופי ההובלה. הובלות המתבצעות על ידי מנוף הרמה חוסכות זמן רב ולמעשה הן יכולות להיות הרבה יותר משתלמות מכוח אדם רב שיוביל את הרהיטים של משפחה שרוצה לעבור דירה או של מחסן שרוצה לאחסן לגובה ולהרים את כל הסחורה בסולם.

 
מנוף הרמה לגובה
 

מנוף הרמה לגובה - מה משפיע על המחיר?

 
  • כפי שאמרנו - למנוף הרמה לגובה מחירים משתנים מאוד שנעים בין מאות שקלים לשעה כשמדובר בהובלות דירה שגרתיות, כאשר המחיר יכול להגיע גם לאלפי שקלים לשעה כשמדובר בהובלות של מנוף סל. כמו שניתן להבין, הפרמטר הראשון שמשפיע על המחיר הוא סוג המנוף. מנוף שמשמש להובלות דירה יהיה מנוף שונה מאשר מנוף שמיועד להוביל צימרים שלמים ולהרים אותם עד למיקומם, או מנוף סל שמיועד להרמת עובדים לגובה.
  • דבר נוסף שמשפיע על המחיר הוא המשקל שיש להרים. אם מדובר על הרמה של רהיטים אזי לרוב יהיה מדובר על כמה טונות ספורים, לצד זאת, קיימות הרמות הרבה כבדות הרבה יותר כבדות כמו למשל הרמות של מבנים שלמים או חומרים כבדים אחרים כגון בטון או מתכות.
  • פרמטר נוסף הוא הגובה שאליו יש להגיע. למשל, כאשר מדובר בהובלות דירה עד גובה של 15 מטרים, המחיר יהיה כמובן שונה ממחירה של הובלת מנוף במקרה של דירה בגובה של 25 מטרים.
 

המחירים משתנים לפי החברה

 
אסור לשכוח שלכל חברה קיימים מחירים שונים. יכול להיות שאם תבדקו בכמה חברות שונות, סקר השוק יניב תוצאות טובות יותר. עם זאת, חשוב לזכור שמדובר בחברה אמינה שמחזיקה במפעיל מנוף משלה ולא בקבלן כלשהו, וכמובן שיש לו הכשרה לפי החוק וניסיון עשיר בתחום. אי אפשר להפקיד את הביטחון של תכולת הדירה שלכם או של כל פריט אחר שאתם צריכים להרים מבלי להיות בטוחים במאה אחוזים במפעיל של המנוף.

 

הובלות מנוף מקצועיות ומשתלמות!

 
אצלנו בהובלות אוראל תזכו להובלות הכי מקצועיות ומשתלמות שיש, עם המחירים הכי טובים להובלות מנוף בחיפה ובקריות ! אצלנו לא צריך להכניס את היד עמוק לכיס ואתם מקבלים תמורה הולמת למחיר ! אתם מוזמנים לפנות אלינו עוד היום ולהתרשם בעצמכם מהו שירות מנצח ולהבין מדוע אנו הבחירה הקבועה של מאות לקוחות ברחבי הארץ!
 

צוות הובלות אוראל ישמח לעמוד לשירותכם!