מעבר דירה עם בעלי חיים

 
מעבר דירה הוא לא דבר קל עבורנו, ועל אחת כמה וכמה עבור בעלי החיים שלנו. בעוד אנחנו מסוגלים להבין את משמעות המעבר ואפילו מתרגשים מאוד לקראת ההתחלה החדשה, בעלי החיים רגישים מאוד לכל שינוי בסביבתם ויכולים להגיב בקשת רחבה של תגובות גם לעצם ההכנות המקדימות (אריזה, סידור, היפטרות מחפצים ישנים אך מוכרים וכד'), גם למעבר עצמו וגם כמובן, לשהות שנכפית עליהם מבחינתם, במקום החדש.

לכן, צוות הובלות אוראל אשר צבר ניסיון בכל הקשור למעבר דירה בכלל ולמעבר דירה עם בעלי חיים בלבד, אסף עבורכם מספר טיפים שיהפכו את יום ההעברה לקל יותר – הן עבור בעלי החיים שלכם והן עבורכם.

אל תהססו להתקשר אלינו לכל שאלה ובקשה ובתמורה תהנו מ 10% הנחה!
 
 
מעבר דירה עם בעלי חיים
 
 

טיפים למעבר דירה עם בעלי חיים

 

להשאיר סביבה מוכרת

 
כלבים וחתולים כאחד נקשרים לחפצים מסוימים בבית. לבטח יש לחתול סלסילה שהוא אוהב לרבוץ או לישון בה ולכלב מקום מרבץ או צעצוע מסוים שאהובים עליו במיוחד. על מנת להשאיר אותם בסביבה מוכרת במשך כמה שיותר זמן, השאירו בחדר אחד את החפצים הללו ותנו לבעלי החיים לשהות שם. זה יקל עליהם לעבור את השעות שבהן אתם אורזים או את אלה שבהן מגיעים המובילים ומתחילים לפנות את החפצים.
 

לצאת לטיול

 
המובילים הגיעו? מצוין! זה בדיוק הזמן לצאת עם הכלב לטיול או להוציא את החתול לסיבוב בשכונה. עדיף שהם לא יהיו בסביבה כדי לראות איך הבית מתרוקן מכל מה שמוכר להם. אם אתם חייבים להיות בבית, חזרו לטיפ הראשון ודאגו שבעלי החיים ישהו בחדר עם החפצים המוכרים להם – כמה שיותר זמן.
 

לעבור יחד אתכם

 
מאוד לא מומלץ להפקיד את בעלי החיים שלכם במשאית ההובלה. נכון, ייתכן שאין לכם מספיק מקום במכונית כי גם אתם צריכים להעביר אתכם ציוד, אבל חשוב מאוד שבאחת הפעמים שאתם נוסעים מהבית הישן לחדש – תיקחו אתכם את חיית המחמד. יהיה לה הרבה יותר קל לעשות את הנסיעה אתכם מאשר במשאית עם מובילים שהיא לא מכירה ועם כל הארגזים והציוד.
 

לתת זמן הסתגלות למקום החדש

 
מעבר דירה עם בעלי חיים הוא לא פשוט לא רק בגלל ההכנות הרבות או המעבר עצמו אלא גם, ואולי בעיקר בשל הקושי בהסתגלות למקום החדש. אחרי הכול, הכלב או החתול שלכם מגיעים לבית חדש, שהם מעולם לא שהו בו וצריכים לחוש מחדש את תחושת הביטחון שכבר היתה להם בבית הישן ולהצליח להרגיש שמעכשיו זה הבית שלהם. כדי לסייע להם דאגו להעביר אתכם את החפצים המוכרים להם מהבית הישן וליצור עבורם פינה שדומה בחזותה לזו שהיתה להם קודם.

בנוסף תנו להם הרבה תשומת לב ואהבה, כי זה בהחלט יכול להקל ושימו לב לכל שינוי בתפקוד שלהם. חוסר תיאבון ושינה מרובה הם תופעות מוכרות במקרים של מעבר דירה, אולם אם הן נמשכות זמן רב כדאי לפנות לווטרינר לצורכי בירור. בהקשר זה חשוב להמליץ שתשאירו את כל ניירת המעקב הרפואי אחר מצב החיה בהישג יד, כך שאם תצטרכו לגשת לווטרינר לא תצטרכו לחפש שעות בתוך כל הארגזים.
 
צוות הובלות אוראל מאחל מעבר דירה קל ונעים – גם לכם וגם לבעלי החיים