עושים הובלה קטנה? קבלו כמה טיפים

 
סטודנטים, זוגות צעירים ואנשים נוספים, לעיתים זקוקים להובלות קטנות רק עבור כמה פריטי ריהוט בודדים או עבור פריט אחד. במקרים כאלו, אותם אנשים לא רוצים לשלם מחיר מלא על הובלה גדולה ולכן הם מחפשים פתרון הוגן כדמות חברה המתמחה בהובלות קטנות בחיפה.
 

מה מוגדר כהובלות קטנות?

 
ההגדרה של הובלות קטנות יכולה להיות מעט לא מובנת, מאחר וגם העברה של דירת שלושה חדרים נחשבת להובלה קטנה למול הובלה של בית פרטי עם שלוש קומות. עם זאת, ישנו גבול ברור בין הובלות קטנות לבין הובלות גדולות. הובלות קטנות נחשבות כהובלות של מספר פריטים בודדים או של חדר יחיד. לכן, כאשר מחפשים חברה להובלות קטנות בחיפה צריכים להיות ברורים בנוגע לכמות הפריטים הנכללים בהובלה ולבדוק האם אכן מדובר בהובלה קטנה.

התקשרו עוד היום ותהנו מ 10% הנחה!
 
הובלה קטנה
 

מה חשוב לעשות לפני ההובלה?

 

לקבוע מחיר מראש מול חברת ההובלות

 
עוד לפני ההובלה יש לקבל הצעות מחיר מחברות שונות להובלות קטנות בחיפה. לאחר קבלת הצעת מחיר שנראית הוגנת עבורכם, יש לבקש מחברת ההובלות לשלוח לכם חוזה אשר מצוין בו מחיר ההובלה. כמו כן, בזמן קבלת הצעת המחיר חשוב מאוד לציין בדיוק כמה פריטים אתם מעוניינים להעביר ומהו גודלם.
 

לארוז ולפרק את מה שאפשר

 
לרוב, אנשים שזקוקים להובלות קטנות בחיפה, כמו סטודנטים למשל, מעוניינים לשלם כמה שפחות על ההובלה. לכן, על מנת לחסוך זמן וכסף, מומלץ לארוז את הציוד לבד לפני ההובלה ולפרק את הריהוט שניתן לפרק באופן עצמאי. זאת משום ששירותי אריזה ופירוק לרוב לא כלולים במחיר ההובלה.
 

לסמן את מה שמעבירים

 
ברוב המקרים בהם מזמינים הובלות קטנות בחיפה, יש ציוד אשר בוחרים להעביר באופן עצמאי במכונית או בדרך אחרת. לכן, חשוב לסמן איזה ציוד שייך להובלה ואיזה ציוד אתם מעבירים באופן עצמאי.
 

הכנה מראש מוזילה עלויות

 
האוכלוסייה שזקוקה להובלות קטנות בחיפה היא לרוב אוכלוסייה צעירה אשר לא יכולה להוציא הרבה כסף על הובלה. לכן, חשוב להכין את הציוד מראש, לארוז ולפרק את מה שצריך, על מנת שלא תיאלצו לשלם יותר ממה שתיאמתם מול החברה כשיגיע יום ההובלה.

 
חברת "הובלות אוראל" מבצעת את כל סוגי ההובלות!
התקשרו עוד היום להצעת מחיר משתלמת ו 10% הנחה