פינוי עזבונות

 
 

שירות מקצועי עבור פינוי עזבונות

 
לא כל חברת הובלות יכולה לבצע פינוי עזבונות בצורה מכבדת וראויה. בניגוד להובלה רגילה בה המטרה של החברה היא לחסוך זמן, במהלך טיפול בעזבונות הדגש הוא על רגישות וסבלנות. עזבון כולל ציוד אישי, חפצים רגישים, תמונות, בגדים, מוצרי חשמל, ריהוט, מסמכים ועוד. בשלב הראשון יש לרוקן את הדירה והבית ביעילות ולאחר מכן להעביר את התכולה למשאיות ייעודיות. השירות חייב להתחשב במצב הרגיש ומבלי לוותר על מקצועיות.

השירות ניתן עבור בני משפחה המוצאים את עצמם מתמודדים עם מוות של הורים או קרובים אחרים, עבור מוסדות דיור מוגן וגם לקראת הכנת הדירה למכירה או השכרה. בנוסף, חברות המתמחות בטיפול בעזבונות יכולות לעזור בהעברת התכולה המפונה לתרומה או לאתרי הטמנה ואשפה.

התקשרו אלינו ואנחנו נשמח לענות על כל השאלות
 

שירותים משלימים לפינוי עזבונות

 
מלבד הפינוי עצמו מציעות חברות העוסקות בתחום גם שורה ארוכה של שירותים משלימים:

  • ניקיון דירות מפונות
  • הכנת הדירה למכירה לרבות ביצוע תיקונים וצבע
  • הדברת דירה
  • אפשרות לקניה של תכולת הדירה

מומלץ לבחור חברת פינוי עזבונות לפי קריטריונים ברורים של ניסיון ומקצועיות. המלצות על חברה מסוימת יכולות למנוע הרבה עוגמת נפש ולהבטיח שירות במחיר משתלם. עוד כדאי לבדוק האם החברה מבצעת מיון של החפצים, מפנה אותם ליעד שנקבע מראש ויודעת כיצד להתמודד עם גישה לא נוחה עם מבנים ללא מעלית.
 
 
פינוי עזבונות
 
 

הובלות אוראל איתכם

 
בחברת הובלות אוראל ישמחו להעמיד לרשותכם את כל האפשרויות לקראת הפינוי. אנו מבינים עד כמה קשה לטפל בעזבונות של אדם קרוב ולכן מציבים את האינטרס של הלקוח בראש סדר העדיפויות.

צרו קשר בהקדם עם אחד הנציגים שלנו או השאירו פרטים באתר לתיאום פגישת ייעוץ. לחברת ההובלה שלנו יש את הניסיון, את הרקע ואת הציוד על מנת לסיים את הפינוי באופן רגיש.

אנחנו פה בשבילכם לכל שאלה ובקשה. התקשרו עוד היום