שירותי אחסון בחיפה

 
 
 
אחסון מעולה בתנאים נוחים ובמחירים הוגנים – הובלות אוראל

במסגרת קשת השירותים הרחבה אותה מספקת חברת הובלות אוראל ללקוחותיה, היא מעניקה גם שירותי אחסנה מעולים, עבור לקוחות מן המגזר הפרטי העסקי והמוסדי, באזור הצפון ובכל חלקי הארץ.

בזכות שירותי האחסון הנלווים לשירותי ההובלה של החברה, תוכלו ליהנות מהובלה בראש שקט, ללא הטרחה המעורבת בטיפול בחפציכם במהלך ההעברה – וכל זאת, תחת קורת גג אחת!
 
 
 
שירותי אחסנה
 
 
 
 
 

האחסנה של הובלות אוראל

 
  • שירותי אחסון לכל פרק זמן – קצר או ארוך
  • ללא הגבלת מקום או כמות
  • אחסנה בכל חלקי הארץ, לנוחיותכם
  • סיוע בהובלת המטענים אל האחסון וממנו

אז התקשרו עכשיו ואנחנו נהיה שם בשבילכם
 
חברת הובלות אוראל יודעים שכאשר עליכם לבצע העברה, חשוב לכם לעבור אותה בנוחות, בראש שקט ובקצב שלכם. לכן, בין אם אתם מעבירים את הבית, המשרד, או אפילו את המפעל, אנשי הצוות שלנו ישמחו לעמוד לשירותכם לכל אורך הדרך ולאחסן את המטען שלכם לכל פרק זמן שדרוש לכם, עד שתהיו מוכנים להשלים את ההעברה.
 

תנאי האחסנה

 
שירותי אחסנה של הובלות אוראל מתבצעים במחסנים ושטחי אחסון שנמצאים תחת השגחה מתמדת ומתוחזקים היטב. החברה השקיע ומוסיפה להשקיע משאבים רבים, על מנת לוודא שהמטען שלכם יהיה בטוח ומוגן מפני כל מפגע אפשרי, לרבות תנאי אחסון לקויים,תנאי מזג האוויר, מזיקים, פריצה וגניבה, או מכל גורם אחר שעלול להזיק להם.
 

אחסון בתנאים שלכם

 
מעוניינים לחלוק את המחסן עם אחרים, על מנת להוזיל את עלויות השירות ? אפשרי !
מעוניינים לקבל אזור אחסון פרטי משלכם, בכל סדר גודל ולכל פרק זמן ? קיבלתם !
רוצים מענה אנושי 24 שעות ביממה, כדי שתוכלו לבצע את ההעברה מתי שנוח לכם ? שלכם !

עם כ-20 שנות ותק וניסיון בענף חברת הובלות אוראל יודעת איך להעניק ללקוחותיה בדיוק את השירות הדרוש שלהם, כפי שהוא דרוש להם, לשביעות רצונם המלאה
 
צלצול אחד להובלות אוראל ועברתם בהצטיינות!