שירותי הובלה לעסקים

 
כאשר אתם מגיעים למצב שבוא אתם צריכים להעביר את העסק שלכם למקום חדש, צריך לבחור חברת הובלות עם ניסיון בהובלת עסקים. הובלת עסק זה לא עניין של מה בכך. הרי בעל עסק לא ירצה שהסחורה שלו תינזק וכאשר מובילים במשאית את כל העסק או אפילו רק חלק ממנו, חברת ההובלות מובילה הרבה מאוד כסף.

 

המשמעות של הובלת עסק:

 
  • יש עסק של היי טק, שבו מובילים ציוד מאוד רגיש כגון מחשוב, מדפסות, שרתים וכו'. הובלה מסוג זה מצריכה ציוד הובלות מיוחד. אריזות מיוחדות ועגלות שישמרו על הציוד. תבדקו שחברת ההובלות תדריך את העובדים שלכם כיצד לארוז נכון ושתהיה שם לאורך כל הדרך.

  • יש עסק שהוא מפעל של ציוד מכני כבד ויקר. זאת הובלה מיוחדת משל עצמה. צריך משאיות עם הרבה כוח, בשביל להוביל ציוד תעשייתי כבד. צריך מנוף וצריך נהג מנוסה שידע להעלות את הציוד על המשאית וגם להוריד אותו, בעדינות ובבטחה.

  • יש עסק של הרבה סחורה קטנה ומובילים אותה במשטחים. שוב, צריך משאית שיכולה להוביל הרבה משטחים בבת אחת ושתוכל להגן עליהם בנסיעה מפני נזקי מזג האוויר. צריך נהג שידע איך למקם נכון כמה שיותר משטחים על המשאית ובכך לקצר את כל תהליך ההובלה.
התקשרו עוד היום וקבלו 10% הנחה!
 
שירותי הובלה לעסקים
 

חשוב לוודא את הדברים הבאים:

 
  • יש לחברה את כל הציוד הנדרש לביצוע הובלה מסוג זה. האם יש להם מנוף? האם יש להם משאית גדולה מספיק?

  • חברה שתספק לכם את כל ציוד האריזה שתצטרכו.

  • תוודאו שיש לחברה את היכולת להוביל את הציוד שלכם בבטחה למקום החדש.

  • תוודאו שלחברה יש ניסיון בהובלת עסק מהסוג שלכם, על אחת כמה וכמה כאשר מדובר בציוד מאוד רגיש ומאוד יקר.

  • תוודאו שיש את האפשרות, שחברת ההובלות תארוז את הציוד בשבילכם, אם תרצו בכך ושגם תפרק ארונות ושולחנות אם יהיה בכך צורך. תוודאו שהחברה גם תרכיב את הציוד חזרה במקום המיועד.
 

אנחנו, נספק לכם את כל הדרוש להובלה בטוחה ומהירה ככל שניתן. אנחנו נספק לכם ציוד אריזה איכותי. בבעלותנו ציוד הובלה ברמה גבוהה ולכל הובלת עסק.


אם תרצו מוביל קבוע, אנחנו נהיה שם.

במידה ותצטרכו לאחסן את הציוד שלכם, גם לזה יש לנו פתרון.


אנחנו נספק לכם פוליסת ביטוח לכל הובלה.


העיקר שתדעו שכל עוד אתם מובילים עם הובלות אוראל, העסק שלכם בידיים הטובות והמקצועיות ביותר ושהיחס הוא האישי והחם ביותר.

אז התקשרו עוד היום וקבלו 10% הנחה!