שירותי הובלה עם מנוף - כל מה שרציתם לדעת

 
 
שירותי הובלה עם מנוף נועדו על מנת להעביר את תכולת דירתכם במצב בו חדר המדרגות שלכם צר מאוד או שהדירה ממוקמת בקומה גבוהה וללא מעלית, השירות נעשה באמצעות מנוף שבעזרתו מועברים הרהיטים או הפריטים ומגיעים אל היעד בשלום ובשלמות!

 
 
הובלות עם מנוף
 
אחת הדרכים היעילות ביותר בעת שיש צורך להעביר ולהוביל חפצים גדולים ממקום למקום, זוהי ההובלה באמצעות מנוף. במקרים רבים מצב זה יתרחש מכיוון שאין מעלית בבניין, אך לא רק. ישנן עוד סיטואציות רבות אשר בהן הדרך הטובה ביותר לבצע את ההובלה תהיה דווקא באמצעות מנוף.
למעשה לא מדובר בתופעה חדשה בעולם. באירופה מיושמות ההובלות הללו מזה שנים והדבר נלמד ומיושם על פי כל כללי הבטיחות הנחוצים והברורים. כיום אנחנו מוצאים הרבה מאוד את המנוף בשירות חברות ההובלה גם כאן בישראל, כאשר במקרים רבים בוחרים רבים להיעזר דווקא בשירותי המנוף בגלל היתרונות הרבים.

 

הובלה עם מנוף למהירות ויעילות

 
  • הובלות עם מנוף הופכות את ההובלה להרבה יותר פשוטה ממה שנדמה לכם. כל מה שצריך לעשות זה להעמיס את הציוד על במת ההרמה, אפילו את הארגזים השונים ולא רק את הרהיטים הכבדים והגדולים שלא יכולים להתפרק, ולהעלות אותם עד לדירה. זמן רב נחסך וההובלה מתקצרת באופן משמעותי, כאשר אפילו הובלה לדירה גבוהה במיוחד תיקח כמה דקות ספורות.
  • הובלה עם מנוף הרבה יותר בטוחה. במקום להסתכן בנפילה במדרגות ובמקום לדאוג מדפיקת הרהיטים במעקות בגרמי המדרגות, אפשר להיות רגועים כי מנוף חזק ויציב שעבר מספר בדיקות תקינות ומופעל על ידי מפעיל מקצועי, ינווט את הרהיטים ישירות אל הדירה שלכם בלי שריטה ובלי חבלה.
 

פתרון מומלץ לבניינים ללא מעלית

 
ישנם בניינים רבים, כדוגמת בניינים בעיר בחיפה, אשר בהם אין מעלית למרות שמדובר בבניינים רבי קומות. אז אם בחיי היום יום מתרגלים הדיירים לטפס את כל הקומות, הרי שכאשר מדובר בהעלאה או הורדה של תכולה כבדה, מתעוררת בעיה מורכבת. רהיטים גדולים עשויים להישרט, מוצרי חשמל להידפק ובכלל העבודה הופכת להיות מורכבת וקשה. במקרים אלו ניתן לבצע את המלאכה בעזרת מנוף שירים את כל התכולה ממרפסת הבית ויוריד הכול אחר כבוד ישירות אל המשאית.

 

הובלות עם מנוף לרהיטים כבדים

 
ישנם רהיטים שטלטול ושינוע ממקום למקום לא עושים עמם טוב. כך זה לדוגמא עם רהיטים גדולים ויקרים כמו מיטות, ספות, סלונים ועוד. כך גם עם פסנתרים. אלו עשויים להיפגע לטווח הרחוק וגם לטווח הקרוב.
במקרים מעין אלו מומלץ להזמין שירותי מנוף אשר מציעים את האפשרות להעביר את אותה התכולה הרגישה עם מינימום טלטלות. כך, הפסנתר או הרהיט יורמו ממקום עמדם בתוך הבית ויועברו ישירות אל היעד החדש.

 

קריטריונים שאין לוותר עליהם

 
כאשר אתם יוצאים לחפש חברה המציעה שירותי מנוף, עליכם לשים לב כי אתם פונים אל חברה מקצועית שאינה מתפשרת על הפרמטרים המחייבים אותה כחברה המציעה את שירותי ההובלה עם מנוף. זה אומר שלנהג המפעיל את המנוף ישנו רישיון מפעיל למנוף, זהו רישיון שמצביע על העובדה כי הנהג עבר את ההכשרה הדרושה להפעלת עגורן על פי תקנות הבטיחות. כמו כן חשוב לוודא כי מדובר בחברה אחראית עם ניסיון ומיומנות לבצע את המלאכה היטב.

 

אל תתפשרו על הביטוח

 
כשאתם מחפשים חברת הובלות באופן כללי, ובמיוחד כאשר מדובר בחברת הובלות עם מנוף, אין מקום להתפשר על ביטוח. הביטוח נועד לכסות בכל מקרה של נזק שייגרם לציוד הלקוח. חשוב לשים לב שמדובר בפוליסה שתכסה את כל הציוד של הלקוח. (ולא רק את רכב ההובלות של החברה...)
רק כך תוכלו להיות רגועים שלא תצאו חלילה נפסדים מהשירות.

 

מהם המחירים של שירותי ההובלה עם מנוף?

 
חשוב לדעת כי מחירי ההובלות עם מנוף משתנים הן בהתאם לעונה והן בהתאם לאזור ולקומה אשר אליה או ממנה אנחנו מעבירים את הציוד. הדבר גם משתנה בהתאם לגודל או כמות התכולה. כך שבכל מקרה יש לבדוק לגופו של עניין.
כדאי לדעת כי ישנם מקרים אשר בהם שירותי המנוף יהיו משתלמים יותר ביחס לשירותי ההובלה הרגילים, היות וכך תתבצע ההובלה תוך זמן קצר תוך חיסכון בשעות עבודה.
 

יותר ויותר חברות משתמשות כיום בשירותי מנוף בכדי לייעל את ההובלה ולהפוך אותה לבטוחה יותר.
חברת הובלות מקצועית ומנוסה 'תמנף' עבורכם את התכולה באחריות מלאה, כדי שהכול יגיע אל היעד בשלום והכי חשוב - בשלמות!