שירותי המובילים

 
כל חברת הובלה מבססת את השירות שלה על מובילים. אלו אנשי המקצוע המגיעים אל בית הלקוח או העסק, מזהים את הצרכים הקיימים ומבצעים את ההתאמות הנדרשות. מובילים עוברים הכשרה מיוחדת ועליהם לעמוד בשורה של קריטריונים:

א. כושר גופני – מובילים עם כושר גופני מסוגלים להעמיס ולפרוק את הציוד במהירות. הם יכולים לשמור על חפצים אישיים של הלקוח וגם למנוע פגיעות לא רצויות.

ב. סבלנות – המובילים חייבים להיות סבלניים על מנת לספק שירות איכותי ומקצועי. מובילים הם כרטיס הביקור של חברת הובלות ומצופה מהם לגלות אדיבות גם בימים לחוצים.

ג. מקצועיות – המקצועיות של מובילים נמדדת על פי האופן בו הם מסדרים את הציוד בתוך המשאית, פורקים אותו בבית הלקוח או מעלים את הארגזים במדרגות. מקצועיות היא פקטור משמעותי בבחירת חברת הובלות ולמובילים יש תפקיד חשוב.

כאשר בוחרים חברת הובלות רצוי לשים לב לשנות הניסיון של המובילים. אין סיבה להתבייש לגבי בירורים מן הסוג הזה ורצוי להעלות כבר בשלב מוקדם גם את הנושא של כושר גופני, סבלנות ומקצועיות.

התקשרו עוד היום ותהנו מ 10% הנחה!
 
 
שירותי מובילים
 
 

השירותים שלנו מובילים

 
מובילים מספקים שירות עבור לקוחות במגזר הפרטי והעסקי. עליהם להכיר קודם כל את שיטות האריזה המתאימות עבור החפצים או הציוד, אך להקפיד גם על העמסה ופריקה ללא גרימת נזק. במקרים מסוימים מזמינים הלקוחות שירותי פירוק והרכבה של רהיטים וגם כאן יש למובילים תפקיד חיוני. מעבר לכך, עליהם להיות מאובזרים באמצעים המתאימים לצורך נשיאת משאות כבדים או מעבר במקומות בעלי נגישות מוגבלת.
 

מובילים אתכם

 
בחברת הובלות אוראל ישמחו להעמיד לרשותכם מובילים מהשורה הראשונה ולטפל במעבר הדירה בקלות ובנוחות. צרו קשר באתר וקבלו שירות מקצועי במחירים נוחים.

נשמח לעמוד לרשותכם בכל עת! פשוט התקשרו